Język pl

O firmie

EPC Paweł Paszkowski to firma założona w 2011 r. Swoje doświadczenie właściciel zdobył głównie w trakcie wielu lat pracy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na stanowisku Koordynatora PO Ryby 2007-2013, Głównego Specjalisty w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego oraz bieżącej współpracy z inwestorami.

Zespół tworzą osoby posiadające bogate doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych kierowanych zarówno dla przedsiębiorców jak i rolników.

W relacjach biznesowych kładziemy nacisk na indywidualne podejście do zlecanych nam spraw a wnikliwa analiza każdego z powierzonych nam projektów prowadzi do finału zakończonego sukcesem.

Przyjęte i wciąż podnoszone standardy pozwoliły nam zdobyć uznanie wśród inwestorów, które potwierdza liczna grupa stałych klientów, rosnące zainteresowanie propozycją firmy oraz wartość zrealizowanych inwestycji.Jedną z naszych specjalizacji jest współpraca z grupami producentów rolnych. Na tym polu mamy za sobą liczne inwestycje, których wartość dochodzi do kilkudziesięciu milionów złotych. Rzetelna wiedza i doświadczenie pozwala nam na unikanie oczywistych dla nas formalnych i technicznych pułapek stanowiących często barierę dla innych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych obecnych oraz przyszłych klientów oferujemy obsługę prawną poprzez podjęcie współpracy z kancelariami radców prawnych różnych specjalności.

© Copyright 2024 corsario.pl

DESIGN by corsario.pl